LC1F150F5 - Image 1
Home Schneider Electric PTCTR LC1F150F5
LC1F150E7
LC1F150E7 د.إ4,100.12
Back to products
LC1F150F7
LC1F150F7 د.إ4,100.12
LC1F150F5
د.إ3,843.86
LC1F150F5
Add to wishlist
SKU: LC1F150F5 Category: PTCTR Tags: PTCTR, Schneider Electric
Share:
  • Description
Description
MAGNETIC CONTACTOR 150A 440V AC3 TP 110V